Marek Gural, Zámečník

Seznamte se s Markem

„Práci mám různorodou, ale nejvíce mě baví leštění. A také práce v čistých prostorech, kde montáž probíhá trochu odlišným způsobem, kvůli prostředí se řízenou koncentrací částic ve vzduchu.“

Jak dlouho u nás pracuješ?

Už od roku 2000, takže přes 20 let.

Co tě vedlo k této práci?

Jelikož jsem se vyučil zámečníkem, našel jsem si práci v tomto oboru. Navíc šel jsem cestou táty, který byl taky zámečníkem a pracoval dlouhá léta v průmyslu. Po škole jsem si našel práci ve strojírenské firmě na jižním Plzeňsku, ale ta po několika letech zkrachovala. Nicméně chtěl jsem zůstat v oboru, což mě přivedlo k firmě STREICHER.

Je nějaký aspekt práce, který tě baví nejvíc?

Práci mám různorodou, ale nejvíce mě baví leštění, ale také práce v čistých prostorech, kde montáž probíhá trochu odlišným způsobem, kvůli prostředí se řízenou koncentrací částic ve vzduchu. Je to určitá změna. Kromě toho je příjemné vidět výsledek po dokončení veškerých výrobních procesů na výrobku.

Co bys poradil tomu, kdo zvažuje podobnou práci?

Pokud by měl někdo zájem o danou profesi, měl by být trpělivý, pečlivý a spolehlivý. A také v neposlední řádě mít chuť učit se od zkušenějších kolegů průběh a technologické postupy. 

Pro tuhle práci je nesmírně důležité udržet informace v hlavě tak, aby bylo možné pracovat po určité době samostatně na přidělených zakázkách.

Zaujal Vás příběh Marka a chcete vědět více?

Kontaktujte naši HR, paní Renatu Steinerovou, na Tel. 377 150 109, 602 475 972, případně piště na e-mail steinerova(at)streicher-machinery.cz.

You did not activate the necessary cookies for this content.

activate necessary cookies and show content