Výroba vakuových komor

Výroba vakuových komor

Náš tým, skládající se z konstruktérů, projektových manažerů a odborníků na výrobu, Vás provede celým procesem od fáze projektové dokumentace až po montáž přímo na místě realizace.

Díky získaným zkušenostem napříč různými průmyslovými odvětvími a vysokému technickému standardu nabízíme možnost realizace i těch technologicky nejnáročnějších projektů v oblasti vakuových technologií do kusové hmotnosti 64 tun.

Kromě mechanických částí jsme schopni zajistit realizaci a integraci různých mechanických, elektrických, hydraulických a pneumatických komponentů.

 • Používané materiály:
  Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou z široké palety materiálů:
  uhlíkových ocelí, nízkolegovaných ocelí, vysokolegovaných austenitických korozivzdorných a žáruvzdorných ocelí, ocelí pro kryogenní teploty, hliníkových materiálů
   
 • Přesné geometrické tolerance:
  Pomocí našich CNC-obráběcích strojů jsme schopni provádět mechanické opracování po finálním sestavení a svaření za účelem dosažení vysokých geometrických tolerancí jednotlivých funkčních ploch.
   
 • Vakuové parametry:
  Možnost dosažení vysokého vakua i pro rozměrné a tvarově složité komory. Vysokých parametrů vakua je možné dosáhnout pomocí speciální povrchové úpravy vnitřních ploch komor.
   
 • Zajištění kvality vakuových komor:
  Kromě těstnostních zkoušek zajišťujeme řadu nedestruktivních testů prováděných kvalifikovanými pracovníky v souladu s patřičnými normami (EN, ČSN, DIN) během výroby