Radka Korbelová, Administrativní pracovnice v logistice

Kdo je Radka?

„Líbí se mi, že výsledek mé práce a práce mých kolegů je vidět na výrobcích, které postupně rostou na dílně, a po dokončení putují do firem našich zákazníků, kde plní smysluplnou funkci.“

Co tě vlastně přivedlo do firmy STREICHER?

Moje dosavadní práce na úřadě mě nenaplňovala. V administrativě sice také pracuji, ale tato práce má jinou povahu díky technickému zaměření a oboru, ve kterém STREICHER podniká.

Líbí se mi pracovat v zaměstnávání, kde se něco vyrábí a výsledek mé práce a práce mých kolegů je vidět na výrobcích, které zde vyrábíme a po dokončení putují do firem našich zákazníků, kde plní smysluplnou funkci. 

Je administrativa v naší firmě jiná?

Dokumenty jsou obdobné, jako jinde. Jelikož momentálně archivování dokladů, jako například faktur, objednávek a dodacích listů, vztahujících se k jednomu číslu objednávky, probíhá papírovou a elektronickou cestou, pracujeme ještě na systému převedení těchto dokumentů do elektronické podoby.

Věřím, že elektronická archivace nám zrychlí a zjednoduší kontrolu, vyhledávání a sdílení dat. A hlavně nás zbaví únavného hledání mezi šanony.

Jaká je tvoje pracovní doba? 

Pracuji standardně od 6:30 do 15:15, což mi vyhovuje, protože vždy jsem si radši přivstala, abych odpoledne měla dostatek času na své aktivity.

Jakou radu bys dala tomu, kdo zvažuje podobnou práci?

Nebojte se nudy. Nejedná se pouze o papírování, ale také o komunikaci mezi jednotlivými odděleními firmy a plnění různorodých úkolů k zajištění bezproblémového odeslání výrobku zákazníkovi.

Zaujal Vás příběh Radky a chcete vědět více?

Kontaktujte naši HR, paní Renatu Steinerovou, na Tel. 377 150 109, 602 475 972, případně piště na e-mail steinerova(at)streicher-machinery.cz

You did not activate the necessary cookies for this content.

activate necessary cookies and show content